18 Temmuz 2013 Perşembe

Hayvanlar Gibi Sevişmek ...


Burnunu karıştırıp çaktırmadan sıranın altına sürenler nasılsınız? İyi misiniz? Ben yokken n'aptınız? Ayak serçe parmağınızı en son nereye vurdunuz? En son ne zaman seviştiniz bakiim? Bu da yeni moda ya hani... Biz yaşlandık artık. Normal bir insan yılda en az 28 kez seks yapıyormuş. Biz neyiz acaba? Ayıp mı? Heh.

Konuyu da ben açtım ya ben anlatiim hadi. Zaten kendim yazıp kendim bile okumayacam bunu da. En son geçen sene evet tam bir yıl önce 18 Temmuz'da onun doğum gününde sevişmiştik. (Hayvanlar gibi yani yılda bir kez ) Ondan sonra hayatıma tek gecelik biri girmişti. Yapamamıştım. sevgili olmadan yapamam dedim. Başka biriyle sevgili oldum. 5 ay sürdü. Bugün son günüydü. Benden ayrıldı. Neden? Hemen söyleyeyim... Yine reddettim !

Yapamıyorum ! Belki de seks yapamıyorum. Hani siz kızların hala oral-anal yapıp bakireyim yalanı var ya onun gibi belkide...

Sevişmek yani sikişmek değil...

Hesap ettim. 4 kez terkedildim, 21 kez terkettim. Erkeğin orospusu olmuşsun diyeceksiniz. Keşkeee nerde? Bunların içinde 1 hafta sürüp beğenmediklerim var ... Zaten terkedildiklerimde uzun 3 yıl gibi uzun sürenler. 17 kez daha terkedilirsem karmayı düzelticem. Acil yeni birini bulmam lazım.

Tamam bu kadar itiraf yeter. Zaten bu blogdaki de son yazım muhtemelen. Şu an Hollanda'dayım. 20 gün sonra Türkiye'ye döneceğim. Neden mi? Askerlik...

Ayrıca şunu da belirteyim; gayet ünlü bir sitede editörlük yapmaktayım. Hayaldi gerçek oldu işte. Korkmayın ama lan. Canlı cinsel şov sitesi değil.

Bunu da yeni gördüm ben. Bayağı olmuş ama Hanife'nin de ikiziydi resmen. Hanife'yi de tanıdığımda nicki Lemonade'ydi. Sonra bu kadın bu şarkıyı çıkarınca korkmaya başlamıştım.

Doğum günü hediyesi olarak bunu gönderiim ona. Yanlış anlamasın ama. İnsan ayrıldığı kişiden nefret ediyor evet ama böyle bi duruma düşümesini kimse istemez.3 Kendini Yoran Yorumcu:

wimparella dedi ki...

çok mu kopuk yazın bana mı öyle geldi :) sevmeden sevişmeyen erkekler güzeldir.

Anken Stein ©8ex-en8 dedi ki...

karışık çerez biraz bu arada 8 saat sonra askerim :)

wimparella dedi ki...

hayırlı teskereler diyim o zaman. :) daha yeni görüyorum

Tavsiye Etmem

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...